Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
A.E.K. ATHENS
Aluprof BIELSKO-BIALA
Askö BüroLeben LINZ STEG
Asterix KIELDRECHT
AZS BIALYSTOK
Baki-Azeryol BAKU
BEZIERS VB
Dauphines CHARLEROI
Fenerbahce SK. - ISTANBUL
Igtisadchi BAKU
Irmato WEERT
Jedinstvo BRCKO
Khimik YUZHNY
Kontynium VOLYN LUTSK
Kralovo Pole BRNO
LP SALO
Minatori RRESHEN
Nova KBM Branik MARIBOR
Omichka OMSK REGION
Rebecchin.Meccanica PIACENZA
Rote Raben VILSBIBURG
Sagres NEUCHATEL
SES CALAIS
SK UP OLOMOUC
SLIEDRECHT Sport
Stiinta BACAU
SVS Post SCHWECHAT
TED ANKARA Kolejliler
Tent OBRENOVAC
Volley KÖNIZ
ZOK RIJEKA
ZOK SPLIT 1700
8th Final
Participating Teams
Aluprof BIELSKO-BIALA
Askö BüroLeben LINZ STEG
Asterix KIELDRECHT
Baki-Azeryol BAKU
BEZIERS VB
Dauphines CHARLEROI
Fenerbahce SK. - ISTANBUL
Igtisadchi BAKU
Kontynium VOLYN LUTSK
Omichka OMSK REGION
Rote Raben VILSBIBURG
Sagres NEUCHATEL
SES CALAIS
Stiinta BACAU
SVS Post SCHWECHAT
Volley KÖNIZ
4th Final
Participating Teams
Aluprof BIELSKO-BIALA
Askö BüroLeben LINZ STEG
Baki-Azeryol BAKU
BEZIERS VB
Fenerbahce SK. - ISTANBUL
Omichka OMSK REGION
SES CALAIS
Stiinta BACAU
16th Final
Away Matches

1-402 Omichka OMSK REGION 3
Jedinstvo BRCKO 0
1-404 SLIEDRECHT Sport 0
Igtisadchi BAKU 3
1-406 Minatori RRESHEN 0
Rote Raben VILSBIBURG 3
1-408 Nova KBM Branik MARIBOR 3
Baki-Azeryol BAKU 1
1-410 Aluprof BIELSKO-BIALA 3
Kralovo Pole BRNO 1
1-412 Dauphines CHARLEROI 3
SK UP OLOMOUC 1
1-414 SVS Post SCHWECHAT 3
AZS BIALYSTOK 0
1-416 BEZIERS VB 3
LP SALO 0
1-418 Fenerbahce SK. - ISTANBUL 2
Khimik YUZHNY 3
1-420 Asterix KIELDRECHT 3
TED ANKARA Kolejliler 0
1-422 Irmato WEERT 2
Sagres NEUCHATEL 3
1-424 Askö BüroLeben LINZ STEG 3
Tent OBRENOVAC 2
1-426 Stiinta BACAU 3
ZOK SPLIT 1700 0
1-428 ZOK RIJEKA 1
Volley KÖNIZ 3
1-430 SES CALAIS 3
A.E.K. ATHENS 2
1-432 Rebecchin.Meccanica PIACENZA 3
Kontynium VOLYN LUTSK 0
8th Final
Away Matches

2-402 Omichka OMSK REGION 3
Igtisadchi BAKU 1
2-404 Baki-Azeryol BAKU 3
Rote Raben VILSBIBURG 2
2-406 Aluprof BIELSKO-BIALA 3
Dauphines CHARLEROI 0
2-408 SVS Post SCHWECHAT 2
BEZIERS VB 3
2-410 Fenerbahce SK. - ISTANBUL 3
Asterix KIELDRECHT 0
2-412 Sagres NEUCHATEL 2
Askö BüroLeben LINZ STEG 3
2-414 Stiinta BACAU 3
Volley KÖNIZ 2
2-416 SES CALAIS 3
Kontynium VOLYN LUTSK 1
4th Final
Away Matches

3-402 Baki-Azeryol BAKU 1
Omichka OMSK REGION 3
3-404 BEZIERS VB 0
Aluprof BIELSKO-BIALA 3
3-406 Fenerbahce SK. - ISTANBUL 3
Askö BüroLeben LINZ STEG 0
3-408 Stiinta BACAU 1
SES CALAIS 3
16th Final
Status Teams
Qualified
Omichka OMSK REGION
Qualified
Stiinta BACAU
Qualified
Rote Raben VILSBIBURG
Qualified
Igtisadchi BAKU
Qualified
Volley KÖNIZ
Qualified
Aluprof BIELSKO-BIALA
Qualified
Sagres NEUCHATEL
Qualified
Asterix KIELDRECHT
Qualified
BEZIERS VB
Qualified
Fenerbahce SK. - ISTANBUL
Qualified
Baki-Azeryol BAKU
Qualified
Askö BüroLeben LINZ STEG
Qualified
Dauphines CHARLEROI
Qualified
Kontynium VOLYN LUTSK
Eliminated
Rebecchin.Meccanica PIACENZA
Eliminated
Tent OBRENOVAC
Eliminated
SES CALAIS
Eliminated
A.E.K. ATHENS
Eliminated
SVS Post SCHWECHAT
Eliminated
SK UP OLOMOUC
Eliminated
Khimik YUZHNY
Eliminated
Nova KBM Branik MARIBOR
Eliminated
AZS BIALYSTOK
Eliminated
TED ANKARA Kolejliler
Eliminated
LP SALO
Eliminated
Irmato WEERT
Eliminated
Kralovo Pole BRNO
Eliminated
ZOK RIJEKA
Eliminated
Jedinstvo BRCKO
Eliminated
Minatori RRESHEN
Eliminated
ZOK SPLIT 1700
Eliminated
SLIEDRECHT Sport

Detailed Standing
8th Final
Status Teams
Qualified
Fenerbahce SK. - ISTANBUL
Qualified
Aluprof BIELSKO-BIALA
Qualified
BEZIERS VB
Qualified
Stiinta BACAU
Qualified
Askö BüroLeben LINZ STEG
Qualified
Omichka OMSK REGION
Qualified
Baki-Azeryol BAKU
Qualified
SES CALAIS
Eliminated
Rote Raben VILSBIBURG
Eliminated
Kontynium VOLYN LUTSK
Eliminated
Igtisadchi BAKU
Eliminated
Volley KÖNIZ
Eliminated
Sagres NEUCHATEL
Eliminated
SVS Post SCHWECHAT
Eliminated
Asterix KIELDRECHT
Eliminated
Dauphines CHARLEROI

Detailed Standing
4th Final
Status Teams
Qualified
Fenerbahce SK. - ISTANBUL
Qualified
SES CALAIS
Qualified
Aluprof BIELSKO-BIALA
Qualified
Omichka OMSK REGION
Eliminated
Baki-Azeryol BAKU
Eliminated
BEZIERS VB
Eliminated
Stiinta BACAU
Eliminated
Askö BüroLeben LINZ STEG

Detailed Standing
 
Latest News

Competition Overview
Main Phase
From 22/10/2012 to 14/12/2012
Challenge Phase
From 14/01/2013 to 25/01/2013
Final Phase
From 04/02/2013 to 04/03/2013

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
02/03/13
F-406-Fenerbahce SK. - ISTANBUL vs Bank BPS Fakro MUSZYNA