Skip Navigation Links
2nd Round
Participating Teams
A. LINZ-STEG
Anorthosis FAMAGUSTA
Asterix KIELDRECHT
Calcit KAMNIK
CK PONTA DELGADA
CV TENERIFE
Doprastav BRATISLAVA
DRESDNER SC
Galatasaray ISTANBUL
Hawo DORNBIRN
Hermes OOSTENDE
Igtisadchi BAKU
Iraklis THESSALONIKI
Jedinstvo BRCKO
Kralovo Pole BRNO
Lokomotiv BAKU
LP SALO
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Olympiacos PIRAEUS
Oriveden Ponnistus ORIVESI
RAANANA VBC
Rote Raben VILSBIBURG
Samorodok KHABAROVSK
SES CALAIS
SK UP OLOMOUC
Slavia UK BRATISLAVA
Spartak SUBOTICA
Stiinta BACAU
Tent OBRENOVAC
Unic LPS PIATRA-NEAMT
Volley KÖNIZ
16th Final
Participating Teams
AEL LIMASSOL
Asterix KIELDRECHT
Clube Desportivo RIBEIRENSE
CS MADEIRA
Doprastav BRATISLAVA
DRESDNER SC
Galatasaray ISTANBUL
Gwardia WROCLAW
ISTRES Ouest Provence
Jedinstvo BRCKO
Kanti SCHAFFHAUSEN
Kralovo Pole BRNO
Lokomotiv BAKU
LP SALO
Minchanka MINSK
Nova KBM Branik MARIBOR
Olympiacos PIRAEUS
Panathinaikos ATHENS
PND VC WEERT
Rote Raben VILSBIBURG
Samorodok KHABAROVSK
SES CALAIS
Severodonchanka SEVERODONEC
SLIEDRECHT Sport
Spartak SUBOTICA
SVS Post SCHWECHAT
Unic LPS PIATRA-NEAMT
Voléro ZÜRICH
Volksbank VELIKA GORICA
ZOK RIJEKA
ZOK SPLIT 1700
8th Final
Participating Teams
Asterix KIELDRECHT
DRESDNER SC
Galatasaray ISTANBUL
Gwardia WROCLAW
Iraklis THESSALONIKI
ISTRES Ouest Provence
Kanti SCHAFFHAUSEN
Kralovo Pole BRNO
LP SALO
Minchanka MINSK
Nova KBM Branik MARIBOR
Panathinaikos ATHENS
Rote Raben VILSBIBURG
Samorodok KHABAROVSK
Severodonchanka SEVERODONEC
Spartak SUBOTICA
4th Final
Participating Teams
Asterix KIELDRECHT
DRESDNER SC
Galatasaray ISTANBUL
Gwardia WROCLAW
ISTRES Ouest Provence
Minchanka MINSK
Panathinaikos ATHENS
Severodonchanka SEVERODONEC
2nd Round
Second Match

2-502 Rote Raben VILSBIBURG (W) 3
Mladost ZAGREB (W) 0
2-504 Jedinstvo BRCKO (W) 3
CK PONTA DELGADA (W) 0
2-506 Hermes OOSTENDE (W) 0
Olympiacos PIRAEUS (W) 3
2-508 CV TENERIFE (W) 3
Unic LPS PIATRA-NEAMT (W) 2
2-510 Doprastav BRATISLAVA (W) 3
Tent OBRENOVAC (W) 0
2-512 SES CALAIS (W) 3
Volley KÖNIZ (W) 0
2-514 A. LINZ-STEG (W) 2
Kralovo Pole BRNO (W) 3
2-516 LP SALO (W) 2
Stiinta BACAU (W) 3
2-518 Hawo DORNBIRN (W) 0
Spartak SUBOTICA (W) 3
2-520 Calcit KAMNIK (W) 0
Iraklis THESSALONIKI (W) 3
2-522 Anorthosis FAMAGUSTA (W) 1
DRESDNER SC (W) 3
2-524 Asterix KIELDRECHT (W) 3
SK UP OLOMOUC (W) 0
2-526 Igtisadchi BAKU (W) 0
Galatasaray ISTANBUL (W) 3
2-528 Lokomotiv BAKU (W) 3
RAANANA VBC (W) 0
2-530 Samorodok KHABAROVSK (W) 3
Slavia UK BRATISLAVA (W) 0
2-532 Oriveden Ponnistus ORIVESI (W) 0
Minchanka MINSK (W) 3
16th Final
Second Match

3-504 SES CALAIS (W) 0
Severodonchanka SEVERODONEC (W) 3
3-506 Galatasaray ISTANBUL (W) 3
Voléro ZÜRICH (W) 1
3-508 Kralovo Pole BRNO (W) 3
SLIEDRECHT Sport (W) 0
3-510 Jedinstvo BRCKO (W) 2
Nova KBM Branik MARIBOR (W) 3
3-512 Olympiacos PIRAEUS (W) 1
Panathinaikos ATHENS (W) 3
3-514 Rote Raben VILSBIBURG (W) 3
ZOK SPLIT 1700 (W) 0
3-516 Asterix KIELDRECHT (W) 14/01
Volksbank VELIKA GORICA (W) 20:00
3-518 DRESDNER SC (W) 3
SVS Post SCHWECHAT (W) 0
3-520 Samorodok KHABAROVSK (W) 3
Clube Desportivo RIBEIRENSE (W) 1
3-522 Spartak SUBOTICA (W) 3
PND VC WEERT (W) 1
3-524 Doprastav BRATISLAVA (W) 3
ISTRES Ouest Provence (W) 1
3-526 Unic LPS PIATRA-NEAMT (W) 3
Kanti SCHAFFHAUSEN (W) 2
3-528 Lokomotiv BAKU (W) 3
Impel Gwardia WROCLAW (W) 2
3-530 Minchanka MINSK (W) 3
AEL LIMASSOL (W) 0
3-532 LP SALO (W) 3
CS MADEIRA (W) 0
8th Final
Second Round

4-502 Severodonchanka SEVERODONEC (W) 3
Iraklis THESSALONIKI (W) 0
4-504 Kralovo Pole BRNO (W) 0
Galatasaray ISTANBUL (W) 3
4-506 Panathinaikos ATHENS (W) 3
Nova KBM Branik MARIBOR (W) 0
4-508 Asterix KIELDRECHT (W) 3
Rote Raben VILSBIBURG (W) 1
4-510 Samorodok KHABAROVSK (W) 0
DRESDNER SC (W) 3
4-512 ISTRES Ouest Provence (W) Live
Spartak SUBOTICA (W)
4-514 Impel Gwardia WROCLAW (W) 3
Kanti SCHAFFHAUSEN (W) 0
4-516 LP SALO (W) 3
Minchanka MINSK (W) 2
4th Final
Second Match

5-502 Galatasaray ISTANBUL (W) View Live
Severodonchanka SEVERODONEC (W)
5-504 Asterix KIELDRECHT (W) 3
Panathinaikos ATHENS (W) 0
5-506 ISTRES Ouest Provence (W) 1
DRESDNER SC (W) 3
5-508 Minchanka MINSK (W) 1
Impel Gwardia WROCLAW (W) 3
2nd Round
 Pts.MatchesWSLS
Galatasaray ISTANBUL
4 2 60
Olympiacos PIRAEUS
4 2 60
Minchanka MINSK
4 2 60
Rote Raben VILSBIBURG
4 2 61
Samorodok KHABAROVSK
4 2 61
DRESDNER SC
4 2 61
Iraklis THESSALONIKI
4 2 61
Spartak SUBOTICA
4 2 61
Kralovo Pole BRNO
4 2 62
Asterix KIELDRECHT
4 2 62
Lokomotiv BAKU
3 2 53
SES CALAIS
3 2 43
Unic LPS PIATRA-NEAMT
3 2 54
LP SALO
3 2 54
Tent OBRENOVAC
3 2 33
Jedinstvo BRCKO
3 2 33
CK PONTA DELGADA
3 2 33
Doprastav BRATISLAVA
3 2 33
Stiinta BACAU
3 2 45
CV TENERIFE
3 2 45
Volley KÖNIZ
3 2 34
RAANANA VBC
3 2 35
SK UP OLOMOUC
2 2 26
A. LINZ-STEG
2 2 26
Hawo DORNBIRN
2 2 16
Calcit KAMNIK
2 2 16
Anorthosis FAMAGUSTA
2 2 16
Slavia UK BRATISLAVA
2 2 16
Mladost ZAGREB
2 2 16
Oriveden Ponnistus ORIVESI
2 2 06
Hermes OOSTENDE
2 2 06
Igtisadchi BAKU
2 2 06

Detailed Standing
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 01/12/2009 to 20/01/2010
Final Four
From 20/03/2010 to 21/03/2010

LiveScore
There are no matches appointed for today