Skip Navigation Links
Qualification Phase
1st Round
Participating Teams
Aruji Anorthosis FAMAGUSTA
Baki BAKU
Doprastav BRATISLAVA
ENGELHOLM VS
Hapoel KFAR SABA
Kanti SCHAFFHAUSEN
KATRINEHOLMS VK
Nilüfer Belediye BURSA
UTE BUDAPEST
Vital LJUBLJANA
2nd Round
Participating Teams
Baki BAKU
C.S.U. TARGU MURES
Calcit KAMNIK
CS MADEIRA
EVREUX VB
Hapoel KFAR SABA
Hermes OOSTENDE
Impel Gwardia WROCLAW
Jinestra ODESSA
Kanti SCHAFFHAUSEN
KATRINEHOLMS VK
Lokomotiv BAKU
Maritza PLOVDIV
MARKOPOULO Revoil
Nilüfer Belediye BURSA
Omichka OMSK
OrPo ORIVESI
Ribeirense PICO AZORES
Severodonchanka SEVERODONEC
Slavia EU BRATISLAVA
SLIEDRECHT Sport
Sparkasse KLAGENFURT
Tirol INNSBRUCK
TRB-Danoi AEL LIMASSOL
Unic PIATRA-NEAMT
Valeriano Alles MENORCA
Vasas Obuda BUDAPEST
VC WEERT
VDK GENT Dames
VfB 91 SUHL
Volley KÖNIZ
ZOK RIJEKA
1st Round
Away Matches

1-502 Aruji Anorthosis FAMAGUSTA 0
Baki BAKU 3
1-504 Vital LJUBLJANA 1
KATRINEHOLMS VK 3
1-506 Hapoel KFAR SABA 0
Doprastav BRATISLAVA 3
1-508 UTE BUDAPEST 0
Nilüfer Belediye BURSA 3
1-510 Kanti SCHAFFHAUSEN 3
ENGELHOLM VS 1
2nd Round
Away Matches

2-502 CS MADEIRA 0
Volley KÖNIZ 3
2-504 Hapoel KFAR SABA 2
SLIEDRECHT Sport 3
2-506 OrPo ORIVESI 3
ZOK RIJEKA 2
2-508 C.S.U. TARGU MURES 3
Valeriano Alles MENORCA 0
2-510 MARKOPOULO Revoil 3
Hermes OOSTENDE 0
2-512 Tirol INNSBRUCK 0
VfB 91 SUHL 3
2-514 EVREUX VB 0
Baki BAKU 3
2-516 Jinestra ODESSA 07/12
KATRINEHOLMS VK 20:30
2-518 Unic PIATRA-NEAMT 3
Slavia EU BRATISLAVA 0
2-520 Nilüfer Belediye BURSA 3
VDK GENT Dames 1
2-522 Ribeirense PICO AZORES 3
Kanti SCHAFFHAUSEN 1
2-524 VC WEERT 3
Sparkasse KLAGENFURT 0
2-526 TRB-Danoi AEL LIMASSOL 0
Omichka OMSK 3
2-528 Severodonchanka SEVERODONEC 3
Calcit KAMNIK 0
2-530 Lokomotiv BAKU 3
Vasas Obuda BUDAPEST 0
2-532 Maritza PLOVDIV 0
Impel Gwardia WROCLAW 3
1st Round
Status Teams
Qualified
Baki BAKU
Qualified
Nilüfer Belediye BURSA
Qualified
KATRINEHOLMS VK
Qualified
Kanti SCHAFFHAUSEN
Qualified
Hapoel KFAR SABA
Eliminated
Doprastav BRATISLAVA
Eliminated
ENGELHOLM VS
Eliminated
Vital LJUBLJANA
Eliminated
Aruji Anorthosis FAMAGUSTA
Eliminated
UTE BUDAPEST

Detailed Standing
2nd Round
Status Teams
Qualified
Lokomotiv BAKU
Qualified
KATRINEHOLMS VK
Qualified
Volley KÖNIZ
Qualified
VfB 91 SUHL
Qualified
Omichka OMSK
Qualified
Impel Gwardia WROCLAW
Qualified
Baki BAKU
Qualified
VC WEERT
Qualified
SLIEDRECHT Sport
Qualified
MARKOPOULO Revoil
Qualified
ZOK RIJEKA
Qualified
Unic PIATRA-NEAMT
Qualified
VDK GENT Dames
Qualified
C.S.U. TARGU MURES
Qualified
Ribeirense PICO AZORES
Qualified
Calcit KAMNIK
Eliminated
OrPo ORIVESI
Eliminated
Severodonchanka SEVERODONEC
Eliminated
Kanti SCHAFFHAUSEN
Eliminated
Valeriano Alles MENORCA
Eliminated
Nilüfer Belediye BURSA
Eliminated
Slavia EU BRATISLAVA
Eliminated
Hermes OOSTENDE
Eliminated
Hapoel KFAR SABA
Eliminated
Sparkasse KLAGENFURT
Eliminated
EVREUX VB
Eliminated
Jinestra ODESSA
Eliminated
Tirol INNSBRUCK
Eliminated
Maritza PLOVDIV
Eliminated
CS MADEIRA
Eliminated
Vasas Obuda BUDAPEST
Eliminated
TRB-Danoi AEL LIMASSOL

Detailed Standing
 
Latest News

Competition Overview
Qualification Phase
From 06/10/2011 to 09/12/2011
Main Phase
From 10/01/2012 to 01/03/2012
Final Phase
From 13/03/2012 to 01/04/2012

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
01/04/12
F-506-Lokomotiv BAKU vs Baki BAKU