Skip Navigation Links
Qualification Round
1st Round
Participating Teams
Aero ODOLENA VODA
Anorthosis FAMAGUSTA
AS FREJUS Var Volley Ball
Euphony ASSE-LENNIK
FC PORTO
Galatasaray ISTANBUL
Hapoel TIVOL MATE-ASHER
HOLTE IF
Isku TAMPERE
KS Hutnik KRAKOW
LEYSIN VC
Mallory Mastermail LONDON
Olympiacos PIRAEUS
Portol Palma MALLORCA
SCHWERINER SC
Sollentuna STOCKHOLM
Steaua BUCURESTI
TJS Möma WIEN
Tungsram SC BUDAPEST
Ulriken BERGEN
VC MAMER
Vojvodina NOVI SAD
2nd Round
Participating Teams
AS FREJUS Var Volley Ball
Brother Martinus AMSTELVEEN
Casa MODENA
CSKA MOSCOW
CSKA SOFIA
Euphony ASSE-LENNIK
HAMBURGER SV
Hapoel TIVOL MATE-ASHER
Isku TAMPERE
KS Hutnik KRAKOW
Olympiacos PIRAEUS
Portol Palma MALLORCA
SCHWERINER SC
Steaua BUCURESTI
Ulriken BERGEN
Vojvodina NOVI SAD
1st Round
Unique

Q-001 Ulriken VBK BERGEN 3
VC MAMER 0
Q-002 VC MAMER 2
Ulriken VBK BERGEN 3
Q-003 Anorthosis FAMAGUSTA 0
Steaua BUCURESTI 3
Q-004 Steaua BUCURESTI 3
Anorthosis FAMAGUSTA 1
Q-005 Mallory Mastermail LONDON 0
Hapoel MATE - ASHER 3
Q-006 Hapoel MATE - ASHER 3
Mallory Mastermail LONDON 0
Q-007 AS FREJUS 3
VC LEYSIN 0
Q-008 VC LEYSIN 0
AS FREJUS 3
Q-009 CV Palma MALLORCA 3
Aero ODOLENA VODA 0
Q-010 Aero ODOLENA VODA 3
CV Palma MALLORCA 1
Q-011 Olympiacos PIRAEUS 3
FC PORTO 0
Q-012 FC PORTO 0
Olympiacos PIRAEUS 3
Q-013 Tungsram BUDAPEST SC 3
SC Traktor SCHWERIN 1
Q-014 SC Traktor SCHWERIN 3
Tungsram BUDAPEST SC 0
Q-015 Sollentuna STOCKHOLM 1
VC LENNIK 3
Q-016 VC LENNIK 3
Sollentuna STOCKHOLM 1
Q-017 Galatasaray ISTANBUL 3
OK Vojvodina NOVI SAD 1
Q-018 OK Vojvodina NOVI SAD 3
Galatasaray ISTANBUL 0
Q-019 HOLTE IF Hillerod 0
Rantaperikion Isku TAMPERE 3
Q-020 Rantaperikion Isku TAMPERE 3
HOLTE IF Hillerod 0
Q-021 TJ Sokol Möma WIEN 3
KS Hutnik KRAKOW 2
Q-022 KS Hutnik KRAKOW 3
TJ Sokol Möma WIEN 0
2nd Round
Unique

Q-023 CSKA SOFIA 3
Ulriken VBK BERGEN 0
Q-024 Ulriken VBK BERGEN 2
CSKA SOFIA 3
Q-025 Steaua BUCURESTI 3
Hapoel MATE - ASHER 0
Q-026 Hapoel MATE - ASHER 1
Steaua BUCURESTI 3
Q-027 AS FREJUS 3
CV Palma MALLORCA 0
Q-028 CV Palma MALLORCA 3
AS FREJUS 0
Q-029 Olympiacos PIRAEUS 3
Brother Martinus AMSTELVEEN 0
Q-030 Brother Martinus AMSTELVEEN 0
Olympiacos PIRAEUS 3
Q-031 CSKA MOSCOW 3
SC Traktor SCHWERIN 1
Q-032 SC Traktor SCHWERIN 0
CSKA MOSCOW 3
Q-033 VC LENNIK 3
OK Vojvodina NOVI SAD 1
Q-034 OK Vojvodina NOVI SAD 3
VC LENNIK 0
Q-035 HAMBURGER SV 3
Rantaperikion Isku TAMPERE 0
Q-036 Rantaperikion Isku TAMPERE 3
HAMBURGER SV 2
Q-037 KS Hutnik KRAKOW 3
Ediz Panini MODENA 0
Q-038 Ediz Panini MODENA 3
KS Hutnik KRAKOW 0
1st Round
2nd Round
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Round
From 01/06/1988 to 30/04/1989
Main Phase
From 01/06/1988 to 30/04/1989
Final
From 01/06/1988 to 30/04/1989

LiveScore
There are no matches appointed for today