Skip Navigation Links
2nd Round
Participating Teams
AMVJ AMSTELVEEN
Aris THESSALONIKI
Asterix KIELDRECHT
Celik ZENICA
CS MADEIRA
CSKA SOFIA
CV ALBACETE
CV TENERIFE
Dacia PITESTI
Dauphines CHARLEROI
Extrade BUDAPEST
Filathlitikos THESSALONIKI
GENEVE Elite
Impresa Guadagani AGRIGENTO
Kanti SCHAFFHAUSEN
KLEPP VBL
Klimacommerce BLED
Kovrovschik BREST
Mastra MINSK
Metar CHELIABINSK
OK KASTELA
Olymp PRAHA
RC VILLEBON 91
Savinjska MOZIRJE
SK ELBASAN
Spartak OMSK
Stal MIELEC
VakifGunesTTelekom ISTANBUL
Wüstenrot SALZBURG
Yesilyurt ISTANBUL
3rd Round
Participating Teams
CSKA SOFIA
CV ALBACETE
CV TENERIFE
Dacia PITESTI
Dauphines CHARLEROI
Filathlitikos THESSALONIKI
Hypo KLAGENFURT
Impresa Guadagani AGRIGENTO
Kanti SCHAFFHAUSEN
Metar CHELIABINSK
Olymp PRAHA
RC VILLEBON 91
Savinjska MOZIRJE
Spartak OMSK
Stal MIELEC
VakifGunesTTelekom ISTANBUL
8th Final
Participating Teams
Alexandria BILA CERKVA
CSKA SOFIA
Dacia PITESTI
Dauphines CHARLEROI
Ecoclear SUMIRAGO
Filathlitikos THESSALONIKI
Impresa Guadagani AGRIGENTO
Kanti SCHAFFHAUSEN
Olymp PRAHA
Orbita ZAPOROZHYE
RC CANNES
RC VILLEBON 91
SCHWERINER SC
Stiinta BACAU
Tungsram BUDAPEST
VEW Telnet SCHWERTE
4th Final
Participating Teams
Ecoclear SUMIRAGO
Impresa Guadagani AGRIGENTO
Olymp PRAHA
Orbita ZAPOROZHYE
RC CANNES
RC VILLEBON 91
SCHWERINER SC
Tungsram BUDAPEST
2nd Round
12./13. 11.1994

666 GENEVE Elite 3
Günes Sigorta ISTANBUL 0
668 Asterix KIELDRECHT 0
RCF VILLEBON 3
672 CS MADEIRA 0
Impresem AGRIGENTO 3
674 Filathlitikos THESSALONIKI 3
Kovrovschik BREST 1
676 CV ALBACETE 3
SK ELBASAN 0
678 KLEPP VBL 0
Spartak OMSK 3
680 Avtohit BLED 0
CSKA SOFIA 3
682 Dauphines CHARLEROI 3
Yesilyurt ISTANBUL 1
684 Stal MIELEC 3
Extrade BUDAPEST 0
686 Dacia PITESTI 3
OK KASTELA 0
688 Aris THESSALONIKI 0
Metar CHELIABINSK 3
690 Wüstenrot SALZBURG 1
Savinjska MOZIRJE 3
692 Kanti SCHAFFHAUSEN 3
Celik ZENICA 0
694 Martinus AMSTELVEEN 0
Olymp PRAHA 3
696 Enka MINSK 0
CV TENERIFE 3
3rd Round
10./11. 12.1994

698 RCF VILLEBON 3
Günes Sigorta ISTANBUL 2
700 Impresem AGRIGENTO 3
ATSC KLAGENFURT 0
702 CV ALBACETE 0
Filathlitikos THESSALONIKI 3
704 CSKA SOFIA 3
Spartak OMSK 0
706 Stal MIELEC 0
Dauphines CHARLEROI 3
708 Metar CHELIABINSK 3
Dacia PITESTI 0
710 Kanti SCHAFFHAUSEN 3
Savinjska MOZIRJE 0
712 CV TENERIFE 1
Olymp PRAHA 3
8th Final
17./18./19. 01.1995

714 Kanti SCHAFFHAUSEN 0
SCHWERINER SC 3
716 Dauphines CHARLEROI 2
RC CANNES 3
718 VC SCHWERTE 1
Impresem AGRIGENTO 3
720 Ecoclear SUMIRAGO 3
Dacia PITESTI 0
722 CSKA SOFIA 0
Orbita ZAPOROZHYE 3
724 Filathlitikos THESSALONIKI 3
Tungsram BUDAPEST 1
726 Universitatea BACAU 0
RCF VILLEBON 3
4th Final
14./15./16. 02.1995

730 RC CANNES 3
SCHWERINER SC 2
732 Ecoclear SUMIRAGO 3
Impresem AGRIGENTO 0
734 Tungsram BUDAPEST 1
Orbita ZAPOROZHYE 3
736 Olymp PRAHA 2
RCF VILLEBON 3
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 05/11/1994 to 16/02/1995
Top Four Final
From 04/03/1995 to 05/03/1995

LiveScore
There are no matches appointed for today