Skip Navigation Links
Qualification Phase
1st Round
Participating Teams
Dauer DAUGAVPILS
Dobrudzha DOBRICH
Dorozhnyk ODESA
Eczacibasi ISTANBUL
Hapoel HAAMAKIM
Larsa VIGO
MOK RIJEKA
Nacional FUNCHAL
PARIS Volley
Plin LUKAVAC
Pomgrad MURSKA SOBOTA
RAISION Loimu
Seat Volley NÄFELS
Strumica STRUMICA
Studenti TIRANA
TOURCOING Lille Métropole
Unicaja ALMERIA
WAT/ATV WIENER NEUSTADT
2nd Round
Participating Teams
Arçelik ISTANBUL
Dauer DAUGAVPILS
Dinamo TIRANA
Dukla LIBEREC
Eczacibasi ISTANBUL
Fibrex Rifil SAVINESTI
Hapoel HAAMAKIM
Ionikos ATHENS
JMP BRNO
Jugohrom JEGUNOVCE
Kommunalnik GRODNO
Larsa VIGO
Levski Siconco SOFIA
Lokomotiv KYIV
Medikémia SZEGED
MOK RIJEKA
Oosthout TORHOUT
Pafiakos PAFOS
PARIS Volley
PPS Volley HELSINKI
RAISION Loimu
Remote IT ZWOLLE
SK BATSFJORD
SK RIGA
Sokol SCHWECHAT
Stal - Hochland NYSA
TOURCOING Lille Métropole
Unicaja ALMERIA
Vasas BUDAPEST
Volley BARTRENG
Zapadny Bug BREST
Zeljeznicar OSIJEK
3rd Round
Participating Teams
Arçelik ISTANBUL
Dukla LIBEREC
Eczacibasi ISTANBUL
Jugohrom JEGUNOVCE
Kommunalnik GRODNO
Larsa VIGO
Lokomotiv KYIV
Medikémia SZEGED
PARIS Volley
PPS Volley HELSINKI
RAISION Loimu
SK RIGA
Stal - Hochland NYSA
TOURCOING Lille Métropole
Unicaja ALMERIA
Vasas BUDAPEST
1st Round
8./9. 10.1994

208 RAISION Loimu 3
Plin LUKAVAC 0
216 Eczacibasi ISTANBUL 3
WAT/ATV WIENER NEUSTADT 0
220 TOURCOING VB 3
MTV NÄFELS 0
222 Hapoel HAAMAKIM 3
Dobrudzha DOBRICH 0
228 CV VIGO 1
Torpedo ODESA 3
236 Unicaja ALMERIA 3
Pomurje MURSKA SOBOTA 2
242 Studenti TIRANA 0
Dauer DAUGAVPILS 3
256 Strumica STRUMICA 3
MOK RIJEKA 2
260 Nacional FUNCHAL 0
PARIS UC 3
2nd Round
12./13. 11.1994

266 Vasas BUDAPEST 3
Zapadny Bug BREST 0
268 RAISION Loimu 1
SK BATSFJORD 3
270 Zeljeznicar OSIJEK 3
Stal NYSA 2
272 Eczacibasi ISTANBUL 3
Shenk Volley BRNO 0
274 TOURCOING VB 3
Relonul - Rifil SAVINESTI 1
276 Jugohrom JEGUNOVCE 3
Hapoel HAAMAKIM 0
278 CV VIGO 3
Ionikos ATHENS 1
280 SC RIGA 3
Dinamo TIRANA 0
282 Unicaja ALMERIA 3
CS BARTRENG 0
284 Arçelik ISTANBUL 2
Kuipers ZWOLLE 3
286 Lokomotiv KYIV 3
Dauer DAUGAVPILS 0
288 Desimpel TORHOUT 3
PPS HELSINKI 0
290 Transver SCHWECHAT 1
Kommunalnik GRODNO 3
292 MOK RIJEKA 2
Medikémia SZEGED 3
294 PARIS UC 3
Levski SOFIA 0
296 Pafiakos PAFOS 1
Dukla LIBEREC 3
3rd Round
10./11. 12.1994

298 RAISION Loimu 3
Vasas BUDAPEST 1
300 Eczacibasi ISTANBUL 3
Stal NYSA 1
302 Jugohrom JEGUNOVCE 3
TOURCOING VB 1
304 SC RIGA 0
CV VIGO 3
306 Arçelik ISTANBUL 3
Unicaja ALMERIA 2
308 PPS HELSINKI 1
Lokomotiv KYIV 3
310 Medikémia SZEGED 3
Kommunalnik GRODNO 0
312 Dukla LIBEREC 3
PARIS UC 2
1st Round
2nd Round
3rd Round
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Phase
From 01/10/1994 to 11/12/1994
Main Phase
From 11/01/1995 to 19/01/1995
Top Four Final
From 04/03/1995 to 05/03/1995

LiveScore
There are no matches appointed for today