Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
AEL LIMASSOL
Azerrail BAKU
Clube Desportivo RIBEIRENSE
Crvena Zvezda BEOGRAD
CS MADEIRA
Dauphines CHARLEROI
Dinamo PANCEVO
Dinamo Romprest BUCURESTI
Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL
Gwardia WROCLAW
ISTRES Ouest Provence
Kanti SCHAFFHAUSEN
Nova KBM Branik MARIBOR
Panathinaikos ATHENS
PND VC WEERT
PTPS PILA
Rabita BAKU
Rocheville LE CANNET
SCHWERINER SC
Severodonchanka SEVERODONEC
SLIEDRECHT Sport
Sparkasse KLAGENFURT
SVS Post SCHWECHAT
Türk Telekom ANKARA
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
Valeriano Alles MENORCA
VDK GENT Dames
Volei 2004 Tomis CONSTANTA
Voléro ZÜRICH
Volksbank VELIKA GORICA
Yamamay BUSTO ARSIZIO
ZOK SPLIT 1700
8th Final
Participating Teams
Azerrail BAKU
Crvena Zvezda BEOGRAD
Dauphines CHARLEROI
Dinamo PANCEVO
Dinamo Romprest BUCURESTI
Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL
PTPS PILA
Rabita BAKU
Rocheville LE CANNET
SCHWERINER SC
Sparkasse KLAGENFURT
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
Valeriano Alles MENORCA
VDK GENT Dames
Volei 2004 Tomis CONSTANTA
Yamamay BUSTO ARSIZIO
4th Final
Participating Teams
Crvena Zvezda BEOGRAD
Dinamo PANCEVO
Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL
Rabita BAKU
SCHWERINER SC
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
Volei 2004 Tomis CONSTANTA
Yamamay BUSTO ARSIZIO
16th Final
First Match

1-401 Rocheville LE CANNET (W) 3
SLIEDRECHT Sport (W) 1
1-403 Impel Gwardia WROCLAW (W) 1
Rabita BAKU (W) 3
1-405 SVS Post SCHWECHAT (W) 2
Azerrail BAKU (W) 3
1-407 Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL (W) 3
PND VC WEERT (W) 1
1-409 Yamamay BUSTO ARSIZIO (W) 3
Volksbank VELIKA GORICA (W) 0
1-411 VDK GENT Dames (W) 3
Severodonchanka SEVERODONEC (W) 2
1-413 ZOK SPLIT 1700 (W) 2
Dinamo Romprest BUCURESTI (W) 3
1-415 SCHWERINER SC (W) 3
Kanti SCHAFFHAUSEN (W) 0
1-417 PTPS PILA (W) 3
Voléro ZÜRICH (W) 2
1-419 AEL LIMASSOL (W) 0
Volei 2004 Tomis CONSTANTA (W) 3
1-421 Dauphines CHARLEROI (W) 2
Nova KBM Branik MARIBOR (W) 3
1-423 Panathinaikos ATHENS (W) 1
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (W) 3
1-425 Türk Telekom ANKARA (W) 31/12
Dinamo PANCEVO (W) 00:00
1-427 Sparkasse KLAGENFURT (W) 1
Clube Desportivo RIBEIRENSE (W) 3
1-429 Crvena Zvezda BEOGRAD (W) 3
CS MADEIRA (W) 0
1-431 ISTRES Ouest Provence (W) 0
Valeriano Alles MENORCA (W) 3
8th Final
Second Match

2-402 Rabita BAKU (W) 3
Rocheville LE CANNET (W) 0
2-404 Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL (W) 3
Azerrail BAKU (W) 0
2-406 VDK GENT Dames (W) 1
Yamamay BUSTO ARSIZIO (W) 3
2-408 SCHWERINER SC (W) 3
Dinamo Romprest BUCURESTI (W) 0
2-410 Volei 2004 Tomis CONSTANTA (W) 3
PTPS PILA (W) 0
2-412 Uralochka-NTMK EKATERINBURG (W) 3
Dauphines CHARLEROI (W) 0
2-414 Sparkasse KLAGENFURT (W) 0
Dinamo PANCEVO (W) 3
2-416 Valeriano Alles MENORCA (W) 3
Crvena Zvezda BEOGRAD (W) 1
4th Final
Second Round

3-402 Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL (W) 3
Rabita BAKU (W) 1
3-404 SCHWERINER SC (W) 1
Yamamay BUSTO ARSIZIO (W) 3
3-406 Uralochka-NTMK EKATERINBURG (W) 3
Volei 2004 Tomis CONSTANTA (W) 1
3-408 Crvena Zvezda BEOGRAD (W) 3
Dinamo PANCEVO (W) 0
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 01/12/2009 to 20/01/2010
Final Four
From 20/03/2010 to 21/03/2010

LiveScore
There are no matches appointed for today