Skip Navigation Links
Eliiminatory Ro
Participating Teams
Abes Trade CELJE
Aeroflot-Malakhit EKATERINBURG
Araks ARMAVIR
Banga KAUNAS
Braiconf BRAILA
BSI Fyllingen BERGEN
CSM CLAMART
Flaros BUCAREST
GENEVE Elite
Hakiryatim KIRYAT HAIM
Hermans WERWIK
Ionikos ATHENS
Jinestra ODESSA
KORIAN Ponsi
Lokomotiv DNIPROPETROVSK
Neman GRODNO
OTP Banka PULA
Portuense AMENACER
SC Uni BASEL
Shvesia VILNIUS
Sparkasse KLAGENFURT
Sporting LISBOA
Stal MIELEC
TDK BREVOK
Tilia KOCEVJE
TSG TUBINGEN
Universita OLOMOUC
VakifGunesTTelekom ISTANBUL
VALKEALAN Kajo
Vasutas BUDAPEST
VC SAN MIGUEL-ACORES
Volley BARTRENG
1st Round
Participating Teams
Aeroflot-Malakhit EKATERINBURG
Aluprof BIELSKO-BIALA
Braiconf BRAILA
CSM CLAMART
Egut EGER
Flaros BUCAREST
GENEVE Elite
Hermans WERWIK
Iraklis KIFISSIAS
Jinestra ODESSA
KORIAN Ponsi
Lokomotiv DNIPROPETROVSK
Metar CHELIABINSK
Orlon-Geas SESTO S. GIOVANNI
Portuense AMENACER
RC CANNES
SC Uni BASEL
SK Slavia PRAHA
Stal MIELEC
TEMSE Dames
TSG TUBINGEN
Universita OLOMOUC
VALKEALAN Kajo
Vasutas BUDAPEST
2nd Round
Participating Teams
Aeroflot-Malakhit EKATERINBURG
Braiconf BRAILA
CJD FEUERBACH
CV MURCIA
Eczacibasi VitrA ISTANBUL
Egut EGER
Gierre ROMA
Orlon-Geas SESTO S. GIOVANNI
Portuense AMENACER
SK Slavia PRAHA
Stal MIELEC
TEMSE Dames
TSG TUBINGEN
Universita OLOMOUC
VALKEALAN Kajo
Vasutas BUDAPEST
3rd Round
Participating Teams
Aeroflot-Malakhit EKATERINBURG
CJD FEUERBACH
Eczacibasi VitrA ISTANBUL
Egut EGER
Gierre ROMA
Orlon-Geas SESTO S. GIOVANNI
SK Slavia PRAHA
Vasutas BUDAPEST
Eliiminatory Ro
10./11. 10.1992

E502 Krayan ODESSA 3
G√ľnessigorta ISTANBUL 0
E504 Shvesia VILNIUS 0
Stal MIELEC 3
E506 Araks ARMAVIR 0
Yunesis EKATERINBURG 3
E508 BSI Fyllingen BERGEN 0
KORIAN Ponsi 3
E510 SC Uni BASEL 3
CS BERTRANGE 0
E512 Portuense AMENACER 3
VC SAN MIGUEL-ACORES 0
E514 Flaros BUCAREST 3
Yustip CELJE 0
E516 Isatarska Banka PULA 0
Universita OLOMOUC 3
E518 Ionikos ATHENS 3
Vasutas BUDAPEST 1
E520 ATSC KLAGENFURT 2
CSM CLAMART 3
E522 Hermans WERWIK 3
TDK BREVOK 0
E524 VALKEALAN Kajo 3
Banga KAUNAS 0
E526 Lokomotiv DNIPROPETROVSK 3
Tilia KOCEVJE 0
E528 Sporting LISBON 0
TSG TUBINGEN 3
E530 Vesnianka GRODNO 1
Elite GENEVA 3
E532 Braiconf BRAILA 3
Kiryatim HAEEM A' 0
1st Round
14./15. 11.1992

502 Zirinios KIFISSIA 2
TEMSE Dames 3
504 Krayan ODESSA 1
EGER SC 3
506 Racing Club de CANNES 0
Stal MIELEC 3
508 KORIAN Ponsi 1
Yunesis EKATERINBURG 3
510 Portuense AMENACER 3
SC Uni BASEL 1
512 Universita OLOMOUC 3
Flaros BUCAREST 0
514 CSM CLAMART 3
Vasutas BUDAPEST 1
516 Hermans WERWIK 1
SK Slavia PRAHA 3
518 VALKEALAN Kajo 1
Stal BIELSKO-BIALA 3
520 Lokomotiv DNIPROPETROVSK 0
Orlon-Geas SESTO S. GIOVANNI 3
522 CHMS CHELIABINSK 1
TSG TUBINGEN 3
524 Braiconf BRAILA 3
Elite GENEVA 0
2nd Round
12./13. 12.1992

526 TEMSE Dames 1
CJD FEUERBACH 3
528 Stal MIELEC 2
EGER SC 3
530 Portuense AMENACER 0
Yunesis EKATERINBURG 3
532 Colli Aniene ROMA 3
Universita OLOMOUC 0
534 Vasutas BUDAPEST 3
CV MURCIA 0
536 VALKEALAN Kajo 2
SK Slavia PRAHA 3
538 TSG TUBINGEN 1
Orlon-Geas SESTO S. GIOVANNI 3
540 Eczacibasi ISTANBUL 3
Braiconf BRAILA 0
3rd Round
27. 01.1993

542 Yunesis EKATERINBURG 3
Vasutas BUDAPEST 0
544 Colli Aniene ROMA 3
SK Slavia PRAHA 0
546 Eczacibasi ISTANBUL 3
EGER SC 0
548 Orlon-Geas SESTO S. GIOVANNI 3
CJD FEUERBACH 2
Eliiminatory Ro
1st Round
2nd Round
3rd Round
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 03/10/1992 to 27/01/1993
Final Round
From 19/02/1993 to 21/02/1993

LiveScore
There are no matches appointed for today