Skip Navigation Links
Qualification Round
1st Round
Participating Teams
Alcom CAPELLE
Arago de SETE
Aris Marmouris THESSALONIKI
Benfica LISBOA
Csepel BUDAPEST
Dauer DAUGAVPILS
Dobrudzha DOBRICH
Dorozhnyk ODESA
Ell. Napfigia SKARAMAGAS
Galdar GRAN CANARIA
GD San Jose SORIA
Isku TAMPERE
JMP BRNO
KRKA NOVO MESTO
Minyor SOFIA
Setuza USTI n.L.
Steaua BUCURESTI
Stroitel MINSK
SVK PPS DETVA
VBK KLAGENFURT
VC STRASSEN
Wlokniarz BIELSKO BIALA
2nd Round
Participating Teams
Alcom CAPELLE
Arago de SETE
Aris Marmouris THESSALONIKI
Autodrop GELDROP
CA SAINT ETIENNE
Calcit KAMNIK
Csepel BUDAPEST
Dauer DAUGAVPILS
Dobrudzha DOBRICH
Dorozhnyk ODESA
Dynamo LUGANSK
Eczacibasi ISTANBUL
Ell. Napfigia SKARAMAGAS
Galatasaray ISTANBUL
GD San Jose SORIA
Hapoel TIVOL MATE-ASHER
HYLTE VBK
Isku TAMPERE
Kommunalnik GRODNO
MOK RIJEKA
ÖRKELLJUNGA VK
Pafiakos PAFOS
RAISION Loimu
Seat Volley NÄFELS
Sokol Moma HIMBERG
Studenti TIRANA
TSV JONA
Vardar SKOPJE
VfB FRIEDRICHSHAFEN
Vibrobeton NUSTAR
Volley BARTRENG
Wlokniarz BIELSKO BIALA
3rd Round
Participating Teams
Aris Marmouris THESSALONIKI
Autodrop GELDROP
CA SAINT ETIENNE
Dorozhnyk ODESA
Eczacibasi ISTANBUL
Galatasaray ISTANBUL
GD San Jose SORIA
Hapoel TIVOL MATE-ASHER
Isku TAMPERE
ÖRKELLJUNGA VK
Pafiakos PAFOS
RAISION Loimu
Seat Volley NÄFELS
Vardar SKOPJE
VfB FRIEDRICHSHAFEN
Wlokniarz BIELSKO BIALA
1st Round
16./17. 10.1993

204 Dobrudzha DOBRICH 3
VC STRASSEN 0
208 Csepel BUDAPEST 3
Galdar GRAN CANARIA 0
212 Steaua BUCAREST 2
Torpedo ODESA 3
220 Ell. Napfigia SKARAMAGAS 3
Hypo KLAGENFURT 0
222 Schenk BRNO 0
Alcom CAPELLE 3
226 SKA MINSK 3
Dauer DAUGAVPILS 1
231 No Opponent ---
No Opponent ---
232 No Opponent ---
No Opponent ---
233 No Opponent ---
No Opponent ---
234 No Opponent ---
No Opponent ---
235 No Opponent ---
No Opponent ---
236 No Opponent ---
No Opponent ---
238 Spolchemie USTI n.L. 3
TAMPEREEN Isku - Volley 1
242 Pionir NOVO MESTO 0
Wlokniarz BIELSKO BIALA 3
243 No Opponent ---
No Opponent ---
244 No Opponent ---
No Opponent ---
245 No Opponent ---
No Opponent ---
246 No Opponent ---
No Opponent ---
247 No Opponent ---
No Opponent ---
248 No Opponent ---
No Opponent ---
250 Aris THESSALONIKI 3
SVK PPS DETVA 0
252 Arago de SETE 3
Minor SOFIA 1
253 No Opponent ---
No Opponent ---
254 No Opponent ---
No Opponent ---
255 No Opponent ---
No Opponent ---
256 No Opponent ---
No Opponent ---
257 No Opponent ---
No Opponent ---
258 No Opponent ---
No Opponent ---
260 Grupo Duero San Jose SORIA 3
Benfica LISBOA 0
262 No Opponent ---
No Opponent ---
263 No Opponent ---
No Opponent ---
264 No Opponent ---
No Opponent ---
2nd Round
13./14. 11.1993

266 Dobrudzha DOBRICH 1
Hapoel MATE-ASHER 3
268 Csepel BUDAPEST 3
CA SAINT ETIENNE 0
270 Torpedo ODESA 3
Vibrobeton NUSTAR 1
272 Studenti TIRANA 1
Galatasaray ISTANBUL 3
274 Ell. Napfigia SKARAMAGAS 0
MTV NÄFELS 3
276 VfB FRIEDRICHSHAFEN 3
Alcom CAPELLE 0
278 RAISION Loimu 3
Dauer DAUGAVPILS 0
280 Novi Graniti KAMNIK 0
ÖRKELLJUNGA VK 3
282 Kommunalnik GRODNO 0
Vardar SKOPJE 3
284 Dynamo LUGANSK 0
TAMPEREEN Isku - Volley 3
286 HYLTE VBK 3
Wlokniarz BIELSKO BIALA 2
288 CS BERTRANGE 0
Autodrop GELDROP 3
290 Arago de SETE 3
Aris THESSALONIKI 0
292 Paphiakos PAFOS 3
OK RIJEKA 0
294 Grupo Duero San Jose SORIA 3
TSV JONA 0
296 Sokol Moma HIMBERG 0
Eczacibasi ISTANBUL 3
3rd Round
11./12. 12.1993

298 CA SAINT ETIENNE 1
Hapoel MATE-ASHER 3
300 Galatasaray ISTANBUL 3
Torpedo ODESA 0
302 VfB FRIEDRICHSHAFEN 3
MTV NÄFELS 0
304 ÖRKELLJUNGA VK 1
RAISION Loimu 3
306 TAMPEREEN Isku - Volley 3
Vardar SKOPJE 1
308 Autodrop GELDROP 3
Wlokniarz BIELSKO BIALA 0
310 Paphiakos PAFOS 0
Aris THESSALONIKI 3
312 Eczacibasi ISTANBUL 3
Grupo Duero San Jose SORIA 0
1st Round
2nd Round
3rd Round
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Round
From 09/10/1993 to 12/12/1993
Main Phase
From 11/01/1994 to 20/01/1994
Top Four Final Round
From 05/03/1994 to 06/03/1994

LiveScore
There are no matches appointed for today