Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
Aluprof BIELSKO-BIALA
Asterix KIELDRECHT
Asystel NOVARA
Atlant BARANOVICHI
Azerrail BAKU
Clube Desportivo RIBEIRENSE
Crvena Zvezda BEOGRAD
CS MADEIRA
CV ALBACETE
Datovoc TONGEREN
Dinamo PANCEVO
Dinamo Romprest BUCURESTI
Doprastav BRATISLAVA
Dyo Karsiyaka IZMIR
FenerbahceAcibadem ISTANBUL
Jinestra ODESSA
Kanti SCHAFFHAUSEN
Krug CHERKASY
Longa 59 LICHTENVOORDE
OTP Banka PULA
Panathinaikos ATHENS
Pivovara OSIJEK
Rocheville LE CANNET
Rote Raben VILSBIBURG
Slavia UK BRATISLAVA
SLIEDRECHT Sport
Sparkasse KLAGENFURT
Spartak OMSK
Stiinta BACAU
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
USSP ALBI
Volley KÖNIZ
8th Final
Participating Teams
Aluprof BIELSKO-BIALA
Asystel NOVARA
Atlant BARANOVICHI
Clube Desportivo RIBEIRENSE
Crvena Zvezda BEOGRAD
Dinamo PANCEVO
FenerbahceAcibadem ISTANBUL
Jinestra ODESSA
Kanti SCHAFFHAUSEN
Longa 59 LICHTENVOORDE
Rote Raben VILSBIBURG
SLIEDRECHT Sport
Spartak OMSK
Stiinta BACAU
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
Volley KÖNIZ
4th Final
Participating Teams
Aluprof BIELSKO-BIALA
Asystel NOVARA
Crvena Zvezda BEOGRAD
FenerbahceAcibadem ISTANBUL
Kanti SCHAFFHAUSEN
Rote Raben VILSBIBURG
Spartak OMSK
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
16th Final
11./12./13. 11.2008

1-402 Spartak OMSK 3
CV ALBACETE 0
1-404 Dinamo BUCURESTI 2
Zeiler KÖNIZ 3
1-406 Atlant BARANOVICHI 3
CS MADEIRA 2
1-408 FenerbahceAcibadem ISTANBUL 3
Datovoc TONGEREN 0
1-410 Sparkasse KLAGENFURT 0
Asystel NOVARA 3
1-412 Slavia UK BRATISLAVA 0
Stiinta BACAU 3
1-414 Doprastav BRATISLAVA 0
Crvena Zvezda BEOGRAD 3
1-416 SLIEDRECHT Sport 3
Dyo Karsiyaka IZMIR 0
1-418 Panathinaikos ATHENS 0
Aluprof BIELSKO-BIALA 3
1-420 Krug CHERKASY 3
Dinamo Azotara PANCEVO 0
1-422 Longa 59 LICHTENVOORDE 3
Azerrail BAKU 2
1-424 Uralochka NTMK EKATERINBURG 3
Rocheville LE CANNET 0
1-426 OTP Banka PULA 0
Kanti SCHAFFHAUSEN 3
1-428 Pivovara OSIJEK 3
Clube Desportivo RIBEIRENSE 2
1-430 Rote Raben VILSBIBURG 3
Asterix KIELDRECHT 1
1-432 USSP ALBI 0
Jinestra ODESSA 3
8th Final
16./17./18. 12.2008

2-402 Zeiler KÖNIZ 0
Spartak OMSK 3
2-404 FenerbahceAcibadem ISTANBUL 3
Atlant BARANOVICHI 1
2-406 Stiinta BACAU 0
Asystel NOVARA 3
2-408 SLIEDRECHT Sport 3
Crvena Zvezda BEOGRAD 1
2-410 Dinamo Azotara PANCEVO 0
Aluprof BIELSKO-BIALA 3
2-412 Uralochka NTMK EKATERINBURG 3
Longa 59 LICHTENVOORDE 0
2-414 Clube Desportivo RIBEIRENSE 0
Kanti SCHAFFHAUSEN 3
2-416 Jinestra ODESSA 3
Rote Raben VILSBIBURG 2
4th Final
20./21./22. 01.2009

3-402 FenerbahceAcibadem ISTANBUL 3
Spartak OMSK 0
3-404 Crvena Zvezda BEOGRAD 0
Asystel NOVARA 3
3-406 Uralochka NTMK EKATERINBURG 3
Aluprof BIELSKO-BIALA 0
3-408 Rote Raben VILSBIBURG 3
Kanti SCHAFFHAUSEN 0
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 01/06/2008 to 31/03/2009

LiveScore
There are no matches appointed for today