Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
Anorthosis FAMAGUSTA
aon hotVolleys VIENNA
Arkas IZMIR
Bre Banca Lannutti CUNEO
Buducnost PODGORICA
Crvena Zvezda BEOGRAD
Dinamo BUCURESTI
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA
Dukla LIBEREC
Dynamo APELDOORN
E.A. PATRON
Euphony ASSE-LENNIK
Fakel NOVY URENGOY
Generali Haching UNTERHACHING
Iraklis THESSALONIKI
Iskra ODINTSOVO
Isku TAMPERE
Kometa KAPOSVAR
LAUSANNE UC
Marchiol Vodi PRVACINA
MOK ZAGREB
MONTPELLIER Volley
Perungan Pojat ROVANIEMI
PNV Waasland KRUIBEKE
Portol Palma MALLORCA
Salonit ANHOVO KANAL
Selver TALLINN
TARRAGONA SPiSP
Tomis CONSTANTA
TOURCOING Lille Métropole
Volley AMRISWIL
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
8th Final
Participating Teams
aon hotVolleys VIENNA
Arkas IZMIR
Bre Banca Lannutti CUNEO
Buducnost PODGORICA
Crvena Zvezda BEOGRAD
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA
Dynamo APELDOORN
E.A. PATRON
Fakel NOVY URENGOY
Iraklis THESSALONIKI
Iskra ODINTSOVO
MONTPELLIER Volley
Portol Palma MALLORCA
Selver TALLINN
TOURCOING Lille Métropole
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
4th Final
Participating Teams
Arkas IZMIR
Bre Banca Lannutti CUNEO
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA
E.A. PATRON
Iraklis THESSALONIKI
Iskra ODINTSOVO
TOURCOING Lille Métropole
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
Challenge Round
Participating Teams
Bre Banca Lannutti CUNEO
CAI TERUEL
CoprAtlantide PIACENZA
E.A. PATRON
Iskra ODINTSOVO
Isku TAMPERE
Noliko MAASEIK
TOURS VB
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
16th Final
Second Match

1-102 Anorthosis FAMAGUSTA (M) 0
Iskra ODINTSOVO (M) 3
1-104 Salonit ANHOVO KANAL (M) 0
Fakel NOVY URENGOY (M) 3
1-106 MONTPELLIER Volley (M) 3
Tomis CONSTANTA (M) 0
1-108 Generali Haching UNTERHACHING (M) 3
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA (M) 1
1-110 Perungan Pojat ROVANIEMI (M) 0
E.A. PATRON (M) 3
1-114 Diamant KAPOSVAR (M) 3
hotVolleys VIENNA (M) 2
1-116 Euphony ASSE-LENNIK (M) 3
Iraklis THESSALONIKI (M) 1
1-118 MOK ZAGREB (M) 3
Portol Palma MALLORCA (M) 0
1-120 Arkas IZMIR (M) 3
Isku TAMPERE (M) 0
1-122 PNV Waasland KRUIBEKE (M) 2
Crvena Zvezda BEOGRAD (M) 3
1-124 Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (M) 10/12
Marchiol Vodi PRVACINA (M) 18:00
1-126 LAUSANNE UC (M) 1
TOURCOING Lille Métropole (M) 3
1-128 Buducnost PODGORICA (M) 3
Dinamo BUCURESTI (M) 0
1-130 Selver TALLINN (M) 3
Dukla LIBEREC (M) 1
1-132 Bre Banca Lannutti CUNEO (M) 3
Volley AMRISWIL (M) 1
8th Final
Second Match

2-102 Fakel NOVY URENGOY (M) 0
Iskra ODINTSOVO (M) 3
2-104 Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA (M) 2
MONTPELLIER Volley (M) 3
2-106 Dynamo APELDOORN (M) 3
E.A. PATRON (M) 2
2-108 Iraklis THESSALONIKI (M) 3
hotVolleys VIENNA (M) 0
2-110 Arkas IZMIR (M) 3
Portol Palma MALLORCA (M) 0
2-112 Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (M) 3
Crvena Zvezda BEOGRAD (M) 0
2-114 Buducnost PODGORICA (M) 1
TOURCOING Lille Métropole (M) 3
2-116 Bre Banca Lannutti CUNEO (M) 3
Selver TALLINN (M) 1
4th Final
Second Match

3-102 Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA (M) 1
Iskra ODINTSOVO (M) 3
3-104 Iraklis THESSALONIKI (M) 3
E.A. PATRON (M) 1
3-106 Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (M) 3
Arkas IZMIR (M) 1
3-108 Bre Banca Lannutti CUNEO (M) 3
TOURCOING Lille Métropole (M) 0
Challenge Round
Second Match

4-102 Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (M) 3
CoprAtlantide PIACENZA (M) 1
4-104 Iskra ODINTSOVO (M) 3
TOURS VB (M) 2
4-106 Bre Banca Lannutti CUNEO (M) 3
CAI TERUEL (M) 0
4-108 E.A. PATRON (M) 3
Noliko MAASEIK (M) 1
16th Final
8th Final
4th Final
Challenge Round
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 01/12/2009 to 10/12/2009
Final Four
From 27/03/2010 to 28/03/2010

LiveScore
There are no matches appointed for today