Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
AEK LARNACA
Aluprof BIELSKO-BIALA
AMVJ AMSTELVEEN
Asterix KIELDRECHT
Atlant BARANOVICHI
Centrostal BYDGOSZCZ
Clube Desportivo RIBEIRENSE
Crvena Zvezda BEOGRAD
CS MADEIRA
CV ALBACETE
Dinamo Romprest BUCURESTI
Dyo Karsiyaka IZMIR
Hit NOVA GORICA
HOLTE IF
Jinestra ODESSA
Longa 59 LICHTENVOORDE
Metal GALATI
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Panathinaikos ATHENS
Pivovara OSIJEK
Rabita BAKU
Rocheville LE CANNET
Samorodok KHABAROVSK
Scavolini PESARO
Sparkasse KLAGENFURT
Universidad de BURGOS
USSP ALBI
VDK GENT Dames
VFM FRANCHES-MONTAGNES
Volley 80 PETANGE
Volley KÖNIZ
8th Final
Participating Teams
Aluprof BIELSKO-BIALA
AMVJ AMSTELVEEN
Asterix KIELDRECHT
Atlant BARANOVICHI
Centrostal BYDGOSZCZ
Crvena Zvezda BEOGRAD
CV ALBACETE
Hit NOVA GORICA
Jinestra ODESSA
Metal GALATI
Minchanka MINSK
Pivovara OSIJEK
Rocheville LE CANNET
Samorodok KHABAROVSK
Scavolini PESARO
Volley KÖNIZ
4th Final
Participating Teams
Aluprof BIELSKO-BIALA
Atlant BARANOVICHI
Centrostal BYDGOSZCZ
Crvena Zvezda BEOGRAD
CV ALBACETE
Rocheville LE CANNET
Samorodok KHABAROVSK
Scavolini PESARO
16th Final
1./2. 12.2007

1-402 CS MADEIRA 0
Scavolini PESARO 3
1-404 Clube Desportivo RIBEIRENSE 1
AMVJ AMSTELVEEN 3
1-406 Dinamo BUCURESTI 3
Metal GALATI 0
1-408 Aluprof BIELSKO-BIALA 3
Universidad BURGOS 0
1-410 VDK GENT Dames 0
Samorodok KHABAROVSK 3
1-412 Jinestra ODESSA 3
AEK LARNACA 0
1-414 Volley 80 PETANGE 0
Minchanka MINSK 3
1-416 Dyo Karsiyaka IZMIR 1
Centrostal Palac BYDGOSZCZ 3
1-418 VFM FRANCHES-MONTAGNES 1
Pivovara OSIJEK 3
1-420 Crvena Zvezda BEOGRAD 3
Panathinaikos ATHENS 1
1-422 Sparkasse KLAGENFURT 1
Zeiler KÖNIZ 3
1-424 CV ALBACETE 3
HOLTE IF 0
1-426 Atlant BARANOVICHI 3
PlantinaLonga LICHTENVOORDE 1
1-428 Rabita BAKU 2
Hit NOVA GORICA 3
1-430 Mladost ZAGREB 1
Asterix KIELDRECHT 3
1-432 USSP ALBI 1
Rocheville LE CANNET 3
8th Final
18./19./20. 12.2007

2-402 AMVJ AMSTELVEEN 0
Scavolini PESARO 3
2-404 Aluprof BIELSKO-BIALA 3
Metal GALATI 1
2-406 Jinestra ODESSA 0
Samorodok KHABAROVSK 3
2-408 Centrostal Palac BYDGOSZCZ 3
Minchanka MINSK 0
2-410 Crvena Zvezda BEOGRAD 3
Pivovara OSIJEK 1
2-412 CV ALBACETE 3
Zeiler KÖNIZ 0
2-414 Hit NOVA GORICA 3
Atlant BARANOVICHI 1
2-416 Rocheville LE CANNET 3
Asterix KIELDRECHT 1
4th Final
29./30./31. 01.2008

3-402 Aluprof BIELSKO-BIALA 0
Scavolini PESARO 3
3-404 Centrostal Palac BYDGOSZCZ 0
Samorodok KHABAROVSK 3
3-406 CV ALBACETE 2
Crvena Zvezda BEOGRAD 3
3-408 Rocheville LE CANNET 3
Atlant BARANOVICHI 0
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 24/11/2007 to 31/01/2008

LiveScore
There are no matches appointed for today