Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
11 Oktomvri 2005 PRILEP
Budvanska Rivijera BUDVA
Ciudad Medio Ambiente SORIA
Dinamo BUCURESTI
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA
Dukla LIBEREC
Euphony ASSE-LENNIK
evivo DÜREN
Fakel NOVY URENGOY
Hypo Tirol INNSBRUCK
Iskra ODINTSOVO
ISTANBUL BBSK
Kometa KAPOSVAR
Marchiol Vodi PRVACINA
Mladost ZAGREB
Mlekpol OLSZTYN
OK MTB MARIBOR
Ortec ROTTERDAM Nesselande
PAOK THESSALONIKI
Perungan Pojat ROVANIEMI
Phoenix Mecano KECSKEMET
Pielaveden Sampo PIELAVESI
Prefaxis MENEN
Rabotnicki Fersped SKOPJE
Radnicki KRAGUJEVAC
ROMA Volley
Seat Volley NÄFELS
Stade Poitevin POITIERS
TENERIFE Sur
TOAC TUC TOULOUSE
Tomis CONSTANTA
Volley AMRISWIL
8th Final
Participating Teams
Budvanska Rivijera BUDVA
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA
Dukla LIBEREC
Euphony ASSE-LENNIK
Fakel NOVY URENGOY
Hypo Tirol INNSBRUCK
Iskra ODINTSOVO
ISTANBUL BBSK
Kometa KAPOSVAR
Prefaxis MENEN
Radnicki KRAGUJEVAC
ROMA Volley
Seat Volley NÄFELS
TENERIFE Sur
TOAC TUC TOULOUSE
Tomis CONSTANTA
4th Final
Participating Teams
Budvanska Rivijera BUDVA
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA
Euphony ASSE-LENNIK
Fakel NOVY URENGOY
Radnicki KRAGUJEVAC
ROMA Volley
TOAC TUC TOULOUSE
Tomis CONSTANTA
Challenge Round
Participating Teams
Buducnost PODGORICA
Budvanska Rivijera BUDVA
Domex Tytan AZS CZESTOCHOWA
Fakel NOVY URENGOY
Iraklis THESSALONIKI
Noliko MAASEIK
Olympiacos PIRAEUS
ROMA Volley
16th Final
27./28. 10.2007

1-102 Sartorius Asse LENNIK 3
AZS OLSZTYN 2
1-104 Dukla LIBEREC 3
Dinamo BUCURESTI 0
1-106 Fakel NOVY URENGOI 3
Ortec ROTTERDAM Nesselande 0
1-108 VC MENEN 3
Ciudad Medio Ambiente SORIA 1
1-110 Marchiol PRVACINA 0
Iskra ODINTSOVO 3
1-112 evivo DÜREN 0
Wkret-Met Domex CZESTOCHOWA 3
1-114 Tomis CONSTANTA 3
Perungan Pojat ROVANIEMI 2
1-116 Hypo Tirol INNSBRUCK 3
Mladost ZAGREB 0
1-118 Phoenix Mecano KECSKEMET 1
Arona TENERIFE 3
1-120 Radnicki KRAGUJEVAC 3
TV AMRISWIL 0
1-122 OK MARIBOR 1
Budvanska Rivijera BUDVA 3
1-124 PAOK THESSALONIKI 2
Kometa KAPOSVAR 3
1-126 TOAC TUC TOULOUSE 3
Stade Poitevin POITIERS 2
1-128 Seat NÄFELS 3
11 Oktomvri 2005 PRILEP 0
1-130 Rabotnicki Fersped SKOPJE 1
ISTANBUL B. Belediyespor 3
1-132 ROMA Volley 3
Pielaveden Sampo PIELAVESI 2
8th Final
18./19./20. 12.2007

2-102 Dukla LIBEREC 2
Sartorius Asse LENNIK 3
2-104 VC MENEN 0
Fakel NOVY URENGOI 3
2-106 Wkret-Met Domex CZESTOCHOWA 3
Iskra ODINTSOVO 1
2-108 Hypo Tirol INNSBRUCK 2
Tomis CONSTANTA 3
2-110 Radnicki KRAGUJEVAC 3
Arona TENERIFE 0
2-112 Kometa KAPOSVAR 2
Budvanska Rivijera BUDVA 3
2-114 Seat NÄFELS 0
TOAC TUC TOULOUSE 3
2-116 ROMA Volley 3
ISTANBUL B. Belediyespor 0
4th Final
29./30./31. 01.2008

3-102 Fakel NOVY URENGOI 3
Sartorius Asse LENNIK 0
3-104 Tomis CONSTANTA 3
Wkret-Met Domex CZESTOCHOWA 1
3-106 Budvanska Rivijera BUDVA 3
Radnicki KRAGUJEVAC 2
3-108 ROMA Volley 3
TOAC TUC TOULOUSE 2
Challenge Round
19./20./21. 02.2008

4-102 Budvanska Rivijera BUDVA 3
Buducnost PODGORICKA Banka 0
4-104 Wkret-Met Domex CZESTOCHOWA 3
Noliko MAASEIK 1
4-106 Fakel NOVY URENGOI 3
Iraklis THESSALONIKI 2
4-108 ROMA Volley 3
Olympiacos PIRAEUS 0
16th Final
8th Final
4th Final
Challenge Round
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 20/10/2007 to 21/02/2008
Final Four in ROMA (ITA) on 23 & 24/03/2008
From 23/03/2008 to 24/03/2008

LiveScore
There are no matches appointed for today