Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
A. LINZ-STEG
Apollon LIMASSOL
Aruji Anorthosis FAMAGUSTA
Asterix KIELDRECHT
Azerrail BAKU
CSKA SOFIA
Dauphines CHARLEROI
EVREUX VB
GCB Centrostal BYDGOSZCZ
Igtisadchi BAKU
Kanti SCHAFFHAUSEN
Khimik YUZHNY ODESSA
Kralovo Pole BRNO
Lokomotiv BAKU
LP SALO
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Nova Branik MARIBOR
Olympiacos PIRAEUS
Oxidoc PALMA MALLORCA
PND WEERT
SCHWERINER SC
Slavia BRATISLAVA
SLIEDRECHT Sport
Stiinta BACAU
Tent OBRENOVAC
Tirana TIRANA
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
VC WIESBADEN
VDK GENT Dames
Vizura BEOGRAD
8th Final
Participating Teams
Apollon LIMASSOL
Asterix KIELDRECHT
Azerrail BAKU
Dauphines CHARLEROI
Igtisadchi BAKU
Kanti SCHAFFHAUSEN
Khimik YUZHNY ODESSA
Kralovo Pole BRNO
Lokomotiv BAKU
LP SALO
Oxidoc PALMA MALLORCA
SCHWERINER SC
Slavia BRATISLAVA
Stiinta BACAU
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
VDK GENT Dames
4th Final
Participating Teams
Azerrail BAKU
Igtisadchi BAKU
Kralovo Pole BRNO
Lokomotiv BAKU
LP SALO
Oxidoc PALMA MALLORCA
SCHWERINER SC
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
16th Final
Away Matches

3-502 EVREUX VB 0
Stiinta BACAU 3
3-504 Igtisadchi BAKU 3
Tent OBRENOVAC 0
3-506 CSKA SOFIA 2
Kralovo Pole BRNO 3
3-508 Dauphines CHARLEROI 3
Minchanka MINSK 1
3-510 Lokomotiv BAKU 3
A. LINZ-STEG 0
3-512 Apollon LIMASSOL ---
GCB Centrostal BYDGOSZCZ ---
3-514 VDK GENT Dames 3
Vizura BEOGRAD 0
3-516 SCHWERINER SC ---
By drawing of lots ---
3-518 Kanti SCHAFFHAUSEN 3
Aruji Anorthosis FAMAGUSTA 0
3-520 SLIEDRECHT Sport 3
LP SALO 1
3-522 Khimik YUZHNY ODESSA 3
PND WEERT 2
3-524 Azerrail BAKU 3
Olympiacos PIRAEUS 0
3-526 Slavia BRATISLAVA 3
Tirana TIRANA 1
3-528 Oxidoc PALMA MALLORCA 3
Mladost ZAGREB 0
3-530 VC WIESBADEN 1
Asterix KIELDRECHT 3
3-532 Nova Branik MARIBOR 1
Uralochka-NTMK EKATERINBURG 3
8th Final
Away Matches

4-502 Igtisadchi BAKU 3
Stiinta BACAU 1
4-504 Dauphines CHARLEROI 2
Kralovo Pole BRNO 3
4-506 Apollon LIMASSOL 0
Lokomotiv BAKU 3
4-508 SCHWERINER SC 3
VDK GENT Dames 1
4-510 LP SALO 3
Kanti SCHAFFHAUSEN 0
4-512 Azerrail BAKU 3
Khimik YUZHNY ODESSA 0
4-514 Oxidoc PALMA MALLORCA 3
Slavia BRATISLAVA 0
4-516 Uralochka-NTMK EKATERINBURG 3
Asterix KIELDRECHT 0
4th Final
Away Matches

5-502 Kralovo Pole BRNO 2
Igtisadchi BAKU 3
5-504 SCHWERINER SC 2
Lokomotiv BAKU 3
5-506 Azerrail BAKU 3
LP SALO 0
5-508 Uralochka-NTMK EKATERINBURG 3
Oxidoc PALMA MALLORCA 0
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Phase
From 16/10/2010 to 25/11/2010
Main Phase
From 07/12/2010 to 10/02/2011
Final Phase
From 22/02/2011 to 13/03/2011

LiveScore
There are no matches appointed for today