Skip Navigation Links
Qualification Phase
1st Round
Participating Teams
A.O. MARKOPOULO Revoil
Apollon LIMASSOL
Azerrail BAKU
Clube Kairos PONTA DELGADA
CSKA SOFIA
Dauphines CHARLEROI
Dinamo Azotara PANCEVO
Doprastav BRATISLAVA
ENGELHOLM VS
EVREUX VB
Galeb BAR
GAT Solutions SENICA
Igtisadchi BAKU
Iraklis THESSALONIKI
Kanti SCHAFFHAUSEN
Khimik YUZHNY ODESSA
Kommunalnik MOGILEV
Kula GRADACAC
Lokomotiv BAKU
Maritza PLOVDIV
Nova Branik MARIBOR
Omichka OMSK
Oxidoc PALMA MALLORCA
PAOLA Hibs
SCHWERINER SC
SCMU CRAIOVA
Slavia BRATISLAVA
SLIEDRECHT Sport
Sm' AESCH Pfeffingen
Sparkasse HARTBERG
Sparkasse KLAGENFURT
TRB da Noi AEL LIMASSOL
TVC AMSTELVEEN
UiS STAVANGER
VC WIESBADEN
VDK GENT Dames
ZOK RIJEKA
2nd Round
Participating Teams
A.O. MARKOPOULO Revoil
Apollon LIMASSOL
Azerrail BAKU
Clube Kairos PONTA DELGADA
CSKA SOFIA
Dauphines CHARLEROI
Dinamo Azotara PANCEVO
Doprastav BRATISLAVA
ENGELHOLM VS
EVREUX VB
GAT Solutions SENICA
Igtisadchi BAKU
Iraklis THESSALONIKI
Kanti SCHAFFHAUSEN
Khimik YUZHNY ODESSA
Kommunalnik MOGILEV
Lokomotiv BAKU
Nova Branik MARIBOR
Omichka OMSK
Oxidoc PALMA MALLORCA
SCHWERINER SC
SCMU CRAIOVA
Slavia BRATISLAVA
SLIEDRECHT Sport
Sm' AESCH Pfeffingen
Sparkasse HARTBERG
Sparkasse KLAGENFURT
TRB da Noi AEL LIMASSOL
TVC AMSTELVEEN
VC WIESBADEN
VDK GENT Dames
ZOK RIJEKA
1st Round
Away Matches

1-502 UiS STAVANGER 1
Doprastav BRATISLAVA 3
1-504 GAT Solutions SENICA 3
Galeb BAR 0
1-506 Igtisadchi BAKU 3
Kula GRADACAC 0
1-508 Apollon LIMASSOL 17/10
Maritza PLOVDIV 19:00
1-510 Azerrail BAKU 3
PAOLA Hibs 0
2nd Round
Away Matches

2-502 Sparkasse HARTBERG 0
SLIEDRECHT Sport 3
2-504 Sm' AESCH Pfeffingen 3
Oxidoc PALMA MALLORCA 0
2-506 SCHWERINER SC 3
ZOK RIJEKA 0
2-508 Nova Branik MARIBOR 3
ENGELHOLM VS 1
2-510 EVREUX VB 3
Doprastav BRATISLAVA 0
2-512 Clube Kairos PONTA DELGADA 1
Dauphines CHARLEROI 3
2-514 CSKA SOFIA 3
TRB da Noi AEL LIMASSOL 0
2-516 GAT Solutions SENICA 1
Kanti SCHAFFHAUSEN 3
2-518 Sparkasse KLAGENFURT 0
Igtisadchi BAKU 3
2-520 VDK GENT Dames Live
TVC AMSTELVEEN
2-522 VC WIESBADEN 3
Iraklis THESSALONIKI 0
2-524 Kommunalnik MOGILEV 3
Khimik YUZHNY ODESSA 1
2-526 Lokomotiv BAKU 3
Omichka OMSK 0
2-528 Dinamo Azotara PANCEVO 2
Apollon LIMASSOL 3
2-530 SCMU CRAIOVA 3
Slavia BRATISLAVA 0
2-532 A.O. MARKOPOULO Revoil 0
Azerrail BAKU 3
1st Round
2nd Round
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Phase
From 16/10/2010 to 25/11/2010
Main Phase
From 07/12/2010 to 10/02/2011
Final Phase
From 22/02/2011 to 13/03/2011

LiveScore
There are no matches appointed for today