Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
A. LINZ-STEG
Aruji Anorthosis FAMAGUSTA
Asterix KIELDRECHT
Besiktas ISTANBUL
Calcit KAMNIK
Chateau d'Ax URBINO
Dinamo KRASNODAR
DRESDNER SC
Galatasaray M. Park ISTANBUL
GCB Centrostal BYDGOSZCZ
ISTRES Ouest Provence
Jedinstvo BRCKO
Kralovo Pole BRNO
LP SALO
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Olympiacos PIRAEUS
Panathinaikos ATHENS
PND WEERT
Post SCHWECHAT
Rocheville LE CANNET
Rote Raben VILSBIBURG
Sagres NEUCHATEL Université
Stiinta BACAU
Tauron MKS DABROWA GORNICZA
Tent OBRENOVAC
Tirana TIRANA
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
Valeriano Alles MENORCA
Vizura BEOGRAD
Volei 2004 Tomis CONSTANTA
Volley KÖNIZ
8th Final
Participating Teams
Besiktas ISTANBUL
Calcit KAMNIK
Chateau d'Ax URBINO
Dinamo KRASNODAR
DRESDNER SC
Galatasaray M. Park ISTANBUL
ISTRES Ouest Provence
Jedinstvo BRCKO
Post SCHWECHAT
Rocheville LE CANNET
Rote Raben VILSBIBURG
Sagres NEUCHATEL Université
Tauron MKS DABROWA GORNICZA
Valeriano Alles MENORCA
Volei 2004 Tomis CONSTANTA
Volley KÖNIZ
4th Final
Participating Teams
Besiktas ISTANBUL
Chateau d'Ax URBINO
Dinamo KRASNODAR
Galatasaray M. Park ISTANBUL
Sagres NEUCHATEL Université
SVS Post SCHWECHAT
Tauron MKS DABROWA GORNICZA
Valeriano Alles MENORCA
16th Final
Away Matches

1-402 Uralochka-NTMK EKATERINBURG 2
Chateau d'Ax URBINO 3
1-404 Minchanka MINSK 1
ISTRES Ouest Provence 3
1-406 Besiktas ISTANBUL 3
Tent OBRENOVAC 1
1-408 Volley KÖNIZ 3
Tirana TIRANA 0
1-410 A. LINZ-STEG 1
Rocheville LE CANNET 3
1-412 Post SCHWECHAT 3
Vizura BEOGRAD 2
1-414 Jedinstvo BRCKO ---
Panathinaikos ATHENS ---
1-416 Galatasaray M. Park ISTANBUL 3
Olympiacos PIRAEUS 0
1-418 LP SALO 0
Valeriano Alles MENORCA 3
1-420 Rote Raben VILSBIBURG 3
Stiinta BACAU 0
1-422 Aruji Anorthosis FAMAGUSTA 0
Volei 2004 Tomis CONSTANTA 3
1-424 Tauron MKS DABROWA GORNICZA 3
Kralovo Pole BRNO 1
1-426 Sagres NEUCHATEL Université 3
PND WEERT 0
1-428 Mladost ZAGREB 1
Calcit KAMNIK 3
1-430 DRESDNER SC 3
Asterix KIELDRECHT 0
1-432 Dinamo KRASNODAR 15/12
GCB Centrostal BYDGOSZCZ 19:00
8th Final
Away Matches

2-402 ISTRES Ouest Provence 0
Chateau d'Ax URBINO 3
2-404 Volley KÖNIZ 0
Besiktas ISTANBUL 3
2-406 Post SCHWECHAT 3
Rocheville LE CANNET 0
2-408 Galatasaray M. Park ISTANBUL 3
Jedinstvo BRCKO 0
2-410 Rote Raben VILSBIBURG 3
Valeriano Alles MENORCA 0
2-412 Tauron MKS DABROWA GORNICZA 3
Volei 2004 Tomis CONSTANTA 0
2-414 Calcit KAMNIK 3
Sagres NEUCHATEL Université 1
2-416 Dinamo KRASNODAR 3
DRESDNER SC 1
4th Final
Away Matches

3-402 Besiktas ISTANBUL 0
Chateau d'Ax URBINO 3
3-404 Galatasaray M. Park ISTANBUL 3
SVS Post SCHWECHAT 2
3-406 Tauron MKS DABROWA GORNICZA 3
Valeriano Alles MENORCA 1
3-408 Dinamo KRASNODAR 3
Sagres NEUCHATEL Université 0
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 07/12/2010 to 10/02/2011
Challenge Phase
From 22/02/2011 to 03/03/2011
Final Phase
From 15/03/2011 to 03/04/2011

LiveScore
There are no matches appointed for today