Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
Anorthosis FAMAGUSTA
Arkas IZMIR
BEAUVAIS Oise
DHL OSTRAVA
Dukla LIBEREC
EA PATRON Lux
EnBW ROTTENBURG
Fakel NOVY URENGOY
Fino KAPOSVAR
Gazprom-Ugra SURGUT
GC LAMIA
Isku TAMPERE
ISTANBUL BBSK
Kakanj KAKANJ
Kalo-Méh KECSKEMET
LAUSANNE UC
Lube Banca Marche MACERATA
Maccabi TEL AVIV
Metallurg ZHLOBIN
Mladost ZAGREB
NIS Vojvodina NOVI SAD
Posojilnica AICH/DOB
Prefaxis MENEN
RAISION Loimu
Salonit ANHOVO KANAL
Selver TALLINN
Stroitel MINSK
Sun OULU
Tomis CONSTANTA
Topvolley Precura ANTWERPEN
Tytan AZS CZESTOCHOWA
Unirea DEJ
8th Final
Participating Teams
Arago de SETE
Arkas IZMIR
Asseco Resovia RZESZOW
BEAUVAIS Oise
Casa MODENA
EA PATRON Lux
EnBW ROTTENBURG
Euphony ASSE-LENNIK
evivo DÜREN
Fakel NOVY URENGOY
Gazprom-Ugra SURGUT
ISTANBUL BBSK
Lube Banca Marche MACERATA
Maccabi TEL AVIV
Metallurg ZHLOBIN
NIS Vojvodina NOVI SAD
Posojilnica AICH/DOB
Prefaxis MENEN
Selver TALLINN
Stroitel MINSK
Unicaja ALMERIA
Unirea DEJ
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
Ziraat Bankasi ANKARA
4th Final
Participating Teams
Arago de SETE
Arkas IZMIR
Asseco Resovia RZESZOW
CAI TERUEL
CSKA SOFIA
EA PATRON Lux
Fakel NOVY URENGOY
Gazprom-Ugra SURGUT
Lube Banca Marche MACERATA
Posojilnica AICH/DOB
Prefaxis MENEN
Selver TALLINN
16th Final
Away Matches

3-202 Isku TAMPERE 2
Selver TALLINN 3
3-204 BEAUVAIS Oise Live
Salonit ANHOVO KANAL
3-206 Unirea DEJ 3
Mladost ZAGREB 1
3-208 EA PATRON Lux 3
Sun OULU 0
3-210 Metallurg ZHLOBIN 3
Topvolley Precura ANTWERPEN 0
3-212 Gazprom-Ugra SURGUT 3
Tomis CONSTANTA 0
3-214 Lube Banca Marche MACERATA 3
GC LAMIA 0
3-216 Tytan AZS CZESTOCHOWA 3
Maccabi TEL AVIV 1
3-218 Posojilnica AICH/DOB 3
Kakanj KAKANJ 2
3-220 Dukla LIBEREC 3
NIS Vojvodina NOVI SAD 0
3-222 ISTANBUL BBSK 3
LAUSANNE UC 0
3-224 Prefaxis MENEN 3
Fino KAPOSVAR 0
3-226 Fakel NOVY URENGOY ---
Kalo-Méh KECSKEMET ---
3-228 EnBW ROTTENBURG 3
DHL OSTRAVA 1
3-230 Arkas IZMIR 3
RAISION Loimu 0
3-232 Stroitel MINSK 3
Anorthosis FAMAGUSTA 0
8th Final
Away Matches

4-202 BEAUVAIS Oise 3
Selver TALLINN 1
4-204 EA PATRON Lux 2
Unirea DEJ 3
4-206 Gazprom-Ugra SURGUT 3
Metallurg ZHLOBIN 1
4-208 Maccabi TEL AVIV 0
Lube Banca Marche MACERATA 3
4-210 NIS Vojvodina NOVI SAD 1
Posojilnica AICH/DOB 3
4-212 Prefaxis MENEN 3
ISTANBUL BBSK 2
4-214 EnBW ROTTENBURG 0
Fakel NOVY URENGOY 3
4-216 Stroitel MINSK 1
Arkas IZMIR 3
4th Final
Away Matches

5-202 EA PATRON Lux 09/02
Selver TALLINN 20:00
5-204 Lube Banca Marche MACERATA 3
Gazprom-Ugra SURGUT 1
5-206 Prefaxis MENEN 3
Posojilnica AICH/DOB 0
5-208 Arkas IZMIR 3
Fakel NOVY URENGOY 2
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Phase
From 16/10/2010 to 25/11/2010
Main Phase
From 07/12/2010 to 10/02/2011
Final Phase
From 22/02/2011 to 13/03/2011

LiveScore
There are no matches appointed for today