Skip Navigation Links
16th Final
Participating Teams
AB GRONINGEN/Lycurgus
Anorthosis FAMAGUSTA
Arago de SETE
Aris Marmouris THESSALONIKI
Asseco Resovia RZESZOW
Casa MODENA
DHL OSTRAVA
Dinamo BUCHAREST
Euphony ASSE-LENNIK
evivo DÜREN
Fino KAPOSVAR
GC LAMIA
hotVolleys VIENNA
Kakanj KAKANJ
Kalo-Méh KECSKEMET
LAUSANNE UC
Lokomotiv KHARKIV
Maccabi TEL AVIV
Mladost ZAGREB
NIS Vojvodina NOVI SAD
RAISION Loimu
Salonit ANHOVO KANAL
SCC BERLIN
Selver TALLINN
Stade Poitevin POITIERS
Sun OULU
Tomis CONSTANTA
Topvolley Precura ANTWERPEN
Unicaja ALMERIA
Volley AMRISWIL
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
Ziraat Bankasi ANKARA
8th Final
Participating Teams
AB GRONINGEN/Lycurgus
Arago de SETE
Aris Marmouris THESSALONIKI
Asseco Resovia RZESZOW
Casa MODENA
Dinamo BUCHAREST
Euphony ASSE-LENNIK
evivo DÜREN
hotVolleys VIENNA
Lokomotiv KHARKIV
SCC BERLIN
Stade Poitevin POITIERS
Unicaja ALMERIA
Volley AMRISWIL
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
Ziraat Bankasi ANKARA
4th Final
Participating Teams
Arago de SETE
Asseco Resovia RZESZOW
Casa MODENA
Euphony ASSE-LENNIK
evivo DÜREN
Unicaja ALMERIA
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
Ziraat Bankasi ANKARA
16th Final
Away Matches

1-102 Mladost ZAGREB 0
Casa MODENA 3
1-104 Volley AMRISWIL 3
Anorthosis FAMAGUSTA 2
1-106 Kalo-Méh KECSKEMET 0
hotVolleys VIENNA 3
1-108 Ziraat Bankasi ANKARA 3
Maccabi TEL AVIV 0
1-110 LAUSANNE UC 0
Euphony ASSE-LENNIK 3
1-112 NIS Vojvodina NOVI SAD 1
Stade Poitevin POITIERS 3
1-114 Lokomotiv KHARKIV 3
DHL OSTRAVA 0
1-116 Arago de SETE 3
Kakanj KAKANJ 0
1-118 Fino KAPOSVAR 1
Asseco Resovia RZESZOW 3
1-120 Tomis CONSTANTA 0
SCC BERLIN 3
1-122 Dinamo BUCHAREST 3
Salonit ANHOVO KANAL 0
1-124 evivo DÜREN 3
Topvolley Precura ANTWERPEN 2
1-126 GC LAMIA 3
Unicaja ALMERIA 1
1-128 AB GRONINGEN/Lycurgus 3
RAISION Loimu 2
1-130 Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE 3
Sun OULU 1
1-132 Aris Marmouris THESSALONIKI 3
Selver TALLINN 2
8th Final
Away Matches

2-102 Volley AMRISWIL 0
Casa MODENA 3
2-104 Ziraat Bankasi ANKARA 3
hotVolleys VIENNA 0
2-106 Stade Poitevin POITIERS 0
Euphony ASSE-LENNIK 3
2-108 Arago de SETE 3
Lokomotiv KHARKIV 2
2-110 SCC BERLIN 1
Asseco Resovia RZESZOW 3
2-112 evivo DÜREN 3
Dinamo BUCHAREST 0
2-114 AB GRONINGEN/Lycurgus 2
Unicaja ALMERIA 3
2-116 Aris Marmouris THESSALONIKI 2
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE 3
4th Final
Away Matches

3-102 Ziraat Bankasi ANKARA 3
Casa MODENA 0
3-104 Arago de SETE 3
Euphony ASSE-LENNIK 0
3-106 evivo DÜREN 2
Asseco Resovia RZESZOW 3
3-108 Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE 3
Unicaja ALMERIA 0
16th Final
8th Final
4th Final
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Main Phase
From 16/11/2010 to 13/01/2011
Challenge Phase
From 01/02/2011 to 10/02/2011
Final Phase
From 22/02/2011 to 13/03/2011

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
02/02/11
Sisley TREVISO vs. Arago de SETE
1