Skip Navigation Links
Qualification Phase
1st Round
Participating Teams
Apoel NICOSIA
Dinamo-Energetik TIRASPOL
Skendija TETOVO
Volley 80 PETANGE
Tournament #1 i
Participating Teams
Apoel NICOSIA
Concordia MTV NÄFELS
MOK OSIJEK
VITORIA SC
Tournament #2 i
Participating Teams
Chênois GENEVE
DHG ODENSE
Kometa KAPOSVAR
OK KAKANJ
Tournament #3 i
Participating Teams
Aer Lingus DUBLIN
BK TROMSO
Isku TAMPERE
Speranta-USM KISHINEV
Tournament #4 i
Participating Teams
HOLTE IF
ÖRKELLJUNGA VK
Poliurs/Biolar OZOLNIEKI
Vegyesz KAZINCBARCIKA
Tournament #5 i
Participating Teams
Lase-R RIGA
Mladost ZAGREB
Skendija TETOVO
Studenti TIRANA
Tournament #6 i
Participating Teams
Lukoil Neftohimik BURGAS
Metro BAKU
Nea Salamina FAMAGUSTA
Perungan Pojat ROVANIEMI
Tournament #7 i
Participating Teams
Azerneft BAKU
Dinamo TIRANA
Petrom PLOIESTI
Salonit ANHOVO KANAL
1st Round
11./12. 10.2003

1-102 Volley 80 PETANGE 0
Apoel NICOSIA 3
1-104 Skendija TETOVO 3
Dinamo TIRASPOL 0
Tournament #1 i
26. 10.2003

2-105 Apoel NICOSIA 0
Concordia MTV NÄFELS 3
2-106 VITORIA SC 3
MOK OSIJEK 0
Tournament #2 i
26. 10.2003

2-111 DHG ODENSE 0
Kakanj KAKANJ 3
2-112 Chênois GENEVE 3
Kometa KAPOSVAR 0
Tournament #3 i
26. 10.2003

2-117 Speranta-USM KISHINEV 0
BK TROMSO 3
2-118 Isku-Volley TAMPERE 3
Aer Lingus DUBLIN 0
Tournament #4 i
26. 10.2003

2-123 HOLTE IF 1
ÖRKELLJUNGA VK 3
2-124 Vegyesz KAZINCBARCIKA 3
OZOLNIEKI Poliurs 0
Tournament #5 i
26. 10.2003

2-129 Mladost ZAGREB 0
Lâse-R RIGA 3
2-130 Studenti TIRANA 3
Skendija TETOVO 0
Tournament #6 i
26. 10.2003

2-135 Perungan Pojat ROVANIEMI 3
Nea Salamina FAMAGUSTA 0
2-136 Metro BAKU 1
Lukoil Neftohimik BOURGAS 3
Tournament #7 i
26. 10.2003

2-141 Dinamo TIRANA 0
Azerneft BAKU 3
2-142 Salonit ANHOVO KANAL 3
Petrom PLOIESTI 2
1st Round
Tournament #1 i
 Pts.MatchesWSLS
VITORIA SC
6 3 90
Concordia MTV NÄFELS
5 3 63
MOK OSIJEK
4 3 36
Apoel NICOSIA
3 3 09

Detailed Standing
Tournament #2 i
 Pts.MatchesWSLS
Chênois GENEVE
6 3 92
Kometa KAPOSVAR
5 3 64
OK KAKANJ
4 3 56
DHG ODENSE
3 3 19

Detailed Standing
Tournament #3 i
 Pts.MatchesWSLS
Isku TAMPERE
6 3 90
BK TROMSO
5 3 63
Speranta-USM KISHINEV
4 3 36
Aer Lingus DUBLIN
3 3 09

Detailed Standing
Tournament #4 i
 Pts.MatchesWSLS
Vegyesz KAZINCBARCIKA
6 3 91
Poliurs/Biolar OZOLNIEKI
5 3 65
ÖRKELLJUNGA VK
4 3 67
HOLTE IF
3 3 19

Detailed Standing
Tournament #5 i
 Pts.MatchesWSLS
Lase-R RIGA
6 3 90
Mladost ZAGREB
5 3 63
Studenti TIRANA
4 3 36
Skendija TETOVO
3 3 09

Detailed Standing
Tournament #6 i
 Pts.MatchesWSLS
Lukoil Neftohimik BURGAS
6 3 93
Perungan Pojat ROVANIEMI
5 3 83
Nea Salamina FAMAGUSTA
4 3 37
Metro BAKU
3 3 29

Detailed Standing
Tournament #7 i
 Pts.MatchesWSLS
Salonit ANHOVO KANAL
6 3 92
Petrom PLOIESTI
5 3 83
Azerneft BAKU
4 3 36
Dinamo TIRANA
3 3 09

Detailed Standing
 
Latest News
There are no news for this category.

Competition Overview
Qualification Phase
From 01/10/2003 to 01/04/2004
Main Phase
From 01/10/2003 to 01/04/2004

LiveScore
There are no matches appointed for today